Listopad 2011

Se..Štve mě to.. :D

17. listopadu 2011 v 18:59 | Vee..^^ |  Vee Diary
Grr.. Takže design tošku počka.. Ptž můj debilní Photoshop nejde.. Se mi furt seká.. :/ A já výhradně jenom design ve photoshopu.. :D A kdyžtak, design bude fialovo růžovo černej.. :))

P.S: Můj "nejdelší" článek.. :D

Asi.. :)

15. listopadu 2011 v 19:04 | Vee..^^
Hmm.. Přemýšlím o tom, že bych udělala novej Dess.. ALe nechci aby to bylo ve Stylu Panda.. Jo.. Pravda, náš blog se jmenuje PandaGirls, ale to ještě neznamená že musí být všechno s Pandou.. A taky Rubriky tady trochu pozměním..
Takže možná bude blog v Rekonstrukci , nějakou tu chvíli.. No ale ještě se dohodnu s Trang.. :))

Vintage. . .

15. listopadu 2011 v 8:00 | [T] |  Móda
Vintage, áňo tenhle styl se mi čím dál, tím víc líbí sakra :">
Vintage styl se asi nelíbí každému, mě dříve taky ne :D Ale časem se mi strašně začal líbit :)
Vintage je oblečení ve style ehm "second hand" nebo prostě takovej starší styl :) (něco jako naše babičky :DDD )
Něco o vintage :

Vintage - pojem odvozený z oblasti produkce vína užívaný k vyjádření data sklizně hroznů nebo místo a čas stáčení vína do lahví, jinými slovy jde o vyjádření zralosti vína.
Tento termín byl převzat a modifikován sběrateli všeho druhu v termín představující vše co je staré, např. stará auta, staré oděvy atd.. Vintage může být v některých případech také nahrazen slovem klasický. Správný překlad anglického slova VINTAGE (čti vintidž) zní historický či výběrový. Jinými slovy, je to oblečení ze secondhandu, ale ne takové to obyčejné, které si okamžitě představíte pod pojmem sekáč. Jsou to luxusní kousky světových značek, jež mají duši a budou vypadat stylově za všech okolností. Vintage oblečení zažívá v této sezoně netušený boom.
Potom je tady ještě druhá možnost, myslím, mnohem schůdnější pro nás všechny. Vintage oblečení v dnešních dnech seženete téměř v každém kvalitnějším obchodě, např. H&M, CandA, Reserved, Mango, Promod, Vero moda… nebo jsou tedy potom trošku dražší, jako St. Olivier, Jackpot, Fornarina… Ale všechno to jsou zcela dostupné obchody ve větších městech. Vintage kousky jsou prostě takové, které nesou prvky z dřívějších ér, tedy, dalo by se říci retro. Takže 60.léta (o5-o6) , jež nám jsou známá hlavně z filmu Rebelové, potom secese a vikrotiánská doba (o7-o8), známá ze seriálu Sága rody Forseytů nebo filmu Titanic a disco éra 80. let (o9-o10) - (socialistické filmy Kamarád do deště, Disco příběh). V ČR není tolik mladých lidí, kteří by vintage módu obdivovali, takže se nemusíte bát, že když si koupíte v takto běžných obchodech nějaký pěkný retro kousek, tak to bude mít polovina školy. Také jde hlavně o to, dokázat oblečení skombinovat s doplňky (o11-o12) a samozřejmě i líčením a účesem (o13-o14)..
Ve světové módě je vintage na prvním místě. Dříve se dělaly kolekce, které normálním lidem připadaly absolutně nenositelné. Ale zdá se, že se to změnilo. Pokud se podíváte na módí řady těch nejznámějších návrhářů, jistě se vám mnoho modelů zalíbí a budete je obdivovat. Samozřejmě to nejsou kopie klasického stylu z určitých let, ale jsou překombinovány a různě doplněny moderními prvky nebo naopak doplňují moderní oblečení.

R&E Shoes, Dazzlin Skirt

Pants, Boots, Glasses, Jc Rags Sweater, Messenger, Jc Rags Knit Shirt


Studded Bleached Shorts, Denim Vest, Leopard Print Socks, Contrast Lace Up Brogues/Oxfords, Mulberry Alexa Lookalike

Totaly Demin, Vintage Bag, Vintage Boot


Pink Leather Jacket, Nude Heels, Sheer Top, Circle Scarf, Vintage Crown Pin, Floral Jeans¨

Circle Shades, Arctic Graphic Tee

I'm BACK :)

14. listopadu 2011 v 17:02 | [T] |  Trangíí Diary
Ahoj, tak po dlouhé době jsem se dostala na pc :) Dnes je pondělí, a je zase škola :/ Ale vydržíme snad ještě 2 dny a potom zase volnoooo♥ Já jsem dneska měla příšernej rozvrh, do 4h :( A co vy? jaka byla škola? :D Určitě jste si v pátek všimli toho magického datum "11/11/11" a k tomu bylo 11:11...krásný to den co?;)) Stalo se vám něco "magického" nebo nějaká smůla? :)
Mě osobně se nestalo nic :D jenom obyčejnej pátek no :D Co vy?

PS.: Pomůžete mi prosím ozdobit můj stromeček?:"> já vím je to trapný, ale stejně je to pro zábavu, pač vím že přes 7000ozdob nedám....TADY OZDOBITE MUJ STROMECEK :DD Děkujuuuu♥

XOXO Trangií

Prej FAKE.. :D LoL.. %))

10. listopadu 2011 v 18:45 | Vee..^^ |  Vee Diary
Tak se vám tu zase hlásí váše Vee.. :)) No tak, jak se máte?? Já se mám dobře... Jen se tak trošku nudím.. :D Nemám si s kým psát.. :D
A k tématu..
Jaj.. Já nemůžu.. Včera mi jeden na "kámoš" psal..FB prej takový:,,

Chain O.2

8. listopadu 2011 v 18:16 | Vee..^^ |  Chains..

*fv005____*fv001
Tahle tykev ..? [ bo co to je] usnula opravdu tvrdým spánkem!!
Jabko se jí snaží vzbudit.. je pěkně naštvaný.. ale stejně nic..
Proto chce zapnout tohle radio na maximum.. čím víc lidí s epodepíše, tím větší bude hlasitost a tak se tykev probudí x)
Obrázek “http://www.pixelsduh.com/graphics/images/music//music3.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
1... © ^^Ka[cz]enQa^^
3...[M]&[M] 333.gif picture by Enidta
5...
6...
http://www.pixelsduh.com/graphics/images/music//radio.gif

We know it..%)

6. listopadu 2011 v 19:15 | Vee..^^

Jojo.. My víme.. že sem moc často nepřidáváme články.. Ale důvodů je mnoho..
-Škola..>> Už jsem (jsme) v 9.. Takže se musí rozhodnout na jakou školu pudu..
>> A abych se tam dostala.. Se musím šprtat.. :// Což mě moc neba, ale co nadělám..
-Čas..>> Nemám moc času.. Na blog.. Jo zní to hrozně.. :D Já vím.. Ale já jsem prostě FB maniak.. Takže když jsem na Netu.. Tak okamžitě na FB.. A pak už mi nezbývá čas na Blog.. :(
-Nálada..>> Taky někdy nemám náladu.. Ale to asi každej..:D
-Atd...
No ...aspon se budu(eme) snažit něco přidat..:))

MiniChall..0.01

4. listopadu 2011 v 17:51 | ..T..&..V.. |  Mini challenges..
1) Ahoj..Jk se máš??
2) Seš tady poprvý??
3) A líbí se ti tu??
4) Kolik 10x10?? :D (P.S: Potřebuju pomoc s matikou..xD)
5) Seš kluk/holka??
6) Známe tě?? :D
7) Už tě to nudí že?! :))
8) Tvůj oblíbenej smajl?? :D (P.S: Můj je %)..A Trangí .:'DDDDDD.)

Justin Bieber - Mistletoe

4. listopadu 2011 v 17:38 | Vee..^^ |  Songs.. <3
Je strašně krásná.. Vůbec jsem o ní nevěděla.. Dozvěděla jsem se o ní od kámoše.. :))

...B...

4. listopadu 2011 v 17:06 | [T] |  Story. . . .
♥Maminko, mám jen 8mm, ale mám všechny moje orgány. Miluju zvuk tvého hlasu, vždy když ho uslyším, pohnou se mi všechny kostičky v těle. Zvuk tvého srdíčka je moje nejoblíbenější melodie. 2. týden:♥ Mami dnes jsem se naučil jak si mám cucat paleček, kdyby si mě viděla, řekla by jsi definitivně že vypadám jako miminko.. ještě nejsem dost velké na to, aby jsem mohlo opustit můj domeček..Je tu krásněa teploučko.. 3.týden:♥ Víš co, mami? ..jsem děvčátko, doufám, že tě to potěší, chci, aby jsi byla šťastná protože nemám ráda, když pláčeš, tvůj hlas zní tak smutně a já pláču s tebou i když mě neslyšíš.. ... 4.týden:♥ Mami, moje vlásky už začaly růst..Jsou však ještě malinké, ale pěkné..Používám tento čas na cvičení..Už umím pohnout s hlavičkou, pohnout s prstíky, i ručičky a nožičky umím vztáhnout ,ale mám ještě dost času.. 5.týden: Byla jsi dnes u doktora. Mami, on ti lhal, říkal ,že nejsem ještě žádné dítě..Mami, já jsem dítě a jsem TVOJE dítě..mám city..Mami, co je to potrat? 6.týden:♥ Zase poslouchám doktora, působí tak chladně a bez srdce..Někdo se mi vkrádá do mého domečku..Doktor tomu říká jehla..Mami, co to je? Strašně to pálí! Mami, prosím tě, řekni mu ať přestane! Mami, já od tebe nechci odejít! MAMI POMOZ MI!!! Mami prosím..Ubližuje mi to! MAMI!!NEEE!!! 7.týden:♥ Mami, mám se dobře..jsem v nebíčku a Pán Bůh mě drží v náručí..Vysvětlil mi co znamená potrat... Mami.. proč jsi mě nechtěla................
302181_10150430281445465_84708905464_10434278_1497507894_n_large

Crian%25c3%25a7a-e8be722642fcc9a6c425f42b1bc23528_h_large

Tumblr_loogw7bx7v1qmw440o1_500_large_large
Líbí se ti náš blog?? Dej si tohle na svůj blog..:))

::